Malování podle čísel KOTĚ NEBO TYGR

TOP 15 v kategorii Malování podle čísel

Malování podle čísel KOTĚ NEBO TYGR

Namalujte si krásný obraz. Stačí si jen vybrat předlohu která se Vám líbí. Malování podle čísel Vám umožní dosáhnout profesionálních efektů bez jakékoliv pomoci. Postupně...
Doprava 69 Kč,Do týdne

S plátnem

Moc krásný obraz

• Krasny obraz
  • , zakoupeno v Maluješ

objednala jsem bez rámu myslela jsem že plátno bude na lepence ale není teď nevím co s tím, tak jsem si objednala nový obraz už s rámem mám to jako dárek pro vnučku.
    Jo za chyby se platí ale já si poradím ! Jinak jsem spokojená , kvalitní obal a rychlost dodání

Druh obrázku
zvířátka
Věk od
6 let
S plátnem

Postupně budete vybarvovat plochy obrazu podle čísel. Každá barva má přiřazeno právě jedno číslo a je namíchaná přesně pro váš vybraný motiv. K dispozici dostanete barevnou předlohu, sadu štětců ve třech velikostech, a plátno napnuté na dřevěném rámu na kterém je vytištěn vzor s konturami a čísly dle příslušných akrylových barev.

Náš TIP:

• Darujte obraz malování podle čísel, je to originální a kreativní dárek pro Vaše blízké.
  • Vymalujte vybraný motiv a darujte jako dárek už hotový obraz.

Sada obsahuje:

• 100% lněné plátno potištěné vzorem a očíslováním
  • vymalovaný vzor, který Vám pomůže správně namalovat obraz
  • 3 ks nylonových štětců = 3 velikosti štětce
  • sada kvalitních akrylových barev namíchaných speciálně pro zvolený vzor, každé číslo má svou již namíchanou barvu, barvy jsou nezávadné a netoxické
  • obraz je vypnutý na blind rámu, takže ho po dokončení můžete ihned pověsit.

Přínosy pro Vás, které Vám malování přinese:

• uvolňuje napětí a stres
  • rozvíjí kreativitu
  • učí trpělivosti a koncentraci
  • rozvíjí manuální dovednosti
  • zlepšuje přesnost pohybů a podporuje jejich koordinaci
  • malování má zklidňující účinky a využívá se i jako terapeutický nástroj.

Výrobce:

Malování podle čísel nám dodává český dodavatel a zároveň výrobce.

Použité materiály:

Plátno - kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu (100% smrkové dřevo)

Štětce - nylonové štětce

Barvy - akrylové barvy, které jsou namíchané přímo od výrobce Sady na malování. Míchají více jak 260 různých odstínů barev. V sadě vám budou dodány barvy, přesně podle barevnosti vašeho motivu, takže žádné další míchání barev není potřeba.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 1 139 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant44 Kč98 % • 2 247 recenzíDalší informace

Moc krásný obraz

• Krasny obraz
  • , zakoupeno v Maluješ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 1 139 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant44 Kč98 % • 2 247 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Maluješ

• Kotě má výraz jako skutečně živé. Nádhera.

Tento obraz už budu malovat jako druhý pro vnuka, moc se mu líbí.

• , zakoupeno v Maluješ

Úžasný relax na zimní dlouhé večery, profi připraveno pro nás laiky.

• perfektní zpracování

• Kvalita jako vždy
    • Barvy perfektně sedí

Obraz mám již hotový a naprosto dokonalé.
    Všem doporučuji

Skvělý dárek.

• , zakoupeno v Maluješ

• nadchlo mě téma tohoto obrázku

• Veľmi pekné